​Наливні підлоги - види, переваги, застосування

8 декабря 2017

Епоксидні. Їх основа - епоксидна смола. Спочатку вони активно використовувалися в виробництві бетонних підлог, але доопрацювання складу дозволили створити епоксидні підлоги і для застосування в побутових умовах. Основні сфери використання - ванні кімнати, кухні, сауни, басейни та інші приміщення з вологим середовищем.

Поліуретанові. Еластичні, більш міцні, ніж епоксидні, добре сприймають динамічні навантаження. Сфера застосування універсальна.

Епоксидно-уретанові. Містять в своєму складі епоксидну смолу і поліуретан, тому поєднують переваги цих матеріалів і частково нівелюють їх недоліки. Відрізняються високою зносостійкістю і хорошою еластичністю. Універсальні по сфері застосування і відмінно підходять там, де недоцільно використовувати епоксидні або поліуретанові підлоги, а потрібна комбінація їх властивостей.

Качественные полиуретановые полы иркутск заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Метилметакрилаті. Ці підлоги не мають високу абразивної і механічною міцністю, але дозволяють здійснювати монтаж і експлуатацію статі при негативних температурах і відрізняються високою швидкістю полімеризації.

Бетонні з полімерними добавками (присадками). Низька вартість і високий міцності - головні переваги цих статей. Але вони не несуть в собі декоративної складової і вимагають нанесення начинки (верхнього шару), тому частіше використовуються для облаштування промислових підлог, вирівнювання основи і створення необхідних умов для нанесення верхнього декоративного покриття.

Існують і багато інших різновидів наливних підлог, які створюються на основі різних комбінацій входять до складу компонентів і забезпечують поліпшення певних властивостей покриття. Компанія СТЕЛС буде рада запропонувати вам полімерний наливна підлога, який задовольнить всім заданим вимогам. Ми використовуємо сучасні рішення для реалізації різних ідей в дизайні статі і наділення його такими властивостями, які будуть відповідати умовам експлуатації.

Похожие страницы