Наливні підлоги для танців

22 декабря 2017

Хореографічний зал - це місце, де люди навчаються майстерності танцю, пластиці, вираження своїх емоцій за допомогою рухів тіла. Щоб опанувати таким мистецтвом, потрібна певна атмосфера, яка буде мати у своєму розпорядженні до навчання.

Танцювальна студія повинна бути практичною і комфортною, а тому необхідно правильно її обладнати. Передбачити потрібно абсолютно все, починаючи від обробки, вентиляції, освітлення, закінчуючи покриттям підлоги.

Услуги ломбарда в Усть-Каменогорске, именно здесь Вы можете выгодно поменять свои драгоценности.

Наливна підлога - сучасна будівельна тенденція

Підлогове покриття при облаштуванні танцювального приміщення - основний етап, що вимагає професійного підходу. Що стосується покриття, то воно повинно бути нежорсткими, що амортизує, неслизьким. Таким чином, рухатися танцюристам буде набагато простіше і безпечніше.

Тенденція облаштування підлоги в танцзалах за допомогою наливної покриття набирає обертів. Цей матеріал по своїх характеристиках випереджає класичні види настилів і має такі властивості:

гладкість;

довговічність;

стійкість до механічних пошкоджень;

безпеку;

здатність до амортизації;

гігієнічність.

Наливна підлога відмінно підходить для занять різними танцювальними напрямками. Його поверхня рівна і безшовна, добре переносить удари каблуків. Покриття легко очищається і володіє вогнетривкими властивостями.

Найбільшим попитом серед видами вважається епоксидний і поліуретановий підлогу. Останній варіант має зносостійкість і створюється на основі полімерів. При додаванні допоміжних добавок можна істотно поліпшити технічні властивості такого настилу. Крім того, дизайн і колірна гамма покриттів досить різноманітна, що дозволяє підібрати відтінок до будь-якого інтер'єру. Епоксидна наливна підлога не менше технічні, вони відрізняються стійкістю до вібрацій.

Наливні підлоги для танців

Економити на підлогове покриття не рекомендується. Мова йде про танці, тобто про постійному навантаженні на нижню частину приміщення, отже, часта заміна зіпсованого настилу вийде набагато дорожче.

Похожие страницы