Ремонт і відновлення стелі

17 ноября 2018

Проживання в багатоповерховому будинку не передбачувано завжди, що відбувається і стосується всіх відразу. Існує ще один складний момент - це сусіди, які оточують нас з усіх боків.

Наші сусіди є основним джерелом надходження неприємностей, у вигляді слабо поточного десятирічного ремонту або створюють водоспад «небувалої краси». Неважливо, яка причина викликала цей водоспад, залишаються наслідки у вигляді рудих плям на стелі.

Каждому человеку имеющему свой собственный дом полезно знать, почему стоит доверить его уборку исключительно профессионалам. Ответ на этот вопрос Вы сможете найти на нашем ресурсе.

Як правильно виконати роботи по усуненню утворилися плям для багатьох це складне питання. Не треба панікувати і сприймати те, що трапилося як те, що трапилося, потім правильно розставити акценти.

Для початку слід, почекати поки не висохне промоклий стелю, приступати до його ремонту немає жодного сенсу, тому що нічого не вийде. Орієнтовний час для висихання стелі становить три доби. Піднявшись по драбині, обмацуємо рукою стелю. Сухо? Тепер видно масштаб катастрофи на стелі. Коли стеля висох, там залишаються чіткі контури коричневих плям. У разі пляма не велике за розмірами, можна відремонтувати локально. Якщо ремонту підлягає одна третина площі стелі, ремонтувати потрібно всю поверхню стелі. Послідовність дій по ремонту стелі зводиться до покрокового виконання простих дій:

Перший крок - валик мочім в воді і змочуємо штукатурку стелі, щоб вона швидше відстала від бетонного перекриття. Потім за допомогою металевої щітки зскрібає відстала штукатурку.

Другий крок - підготовлену ділянку обробляємо будь просоченням-ґрунтовкою, за допомогою валика зручно і невелика витрата матеріалу. Через 20-25 хвилин повторно нанести ще один шар грунтовки.

Третій крок - оброблені місця ґрунтовкою-просоченням як вона висохла, наносимо спеціальну будівельну суміш під фарбування стелі. Коли висохла суміш, слід подивитися на стелю, зникли або трохи залишилися п'ята від протікання води. Якщо залишилися слабкі контури плям, потрібно взяти білу матову фарбу і пофарбувати ці місця, можливо кілька разів до повного зникнення плям. Після нанесення кожного шару фарби дати добре висохнути.

Четвертий крок - нанесення підготовчого шару фарби широким пензлем, рівномірним шаром по всій стелі. Після фарбування стелі фарбою, чекаємо поки просохне, фарба. Потім за допомогою валика покриваємо другим шаром фарби весь стелю, потрібно пам'ятати, що валиком фарба наноситься в одному напрямку, щоб поверхня стелі була гладкою після висихання. Виконуючи ці прості дії по усуненню плям, результат не змусить себе чекати.

Похожие страницы