​Проекти будинків: як вибрати відповідний і не переплатити?

19 февраля 2018

У сучасному ритмі життя ми все частіше замислюємося про придбання заміського ділянки в тихому віддаленому куточку ближче до природи і чистого повітря. Однак ми звикли до благ цивілізації і мало хто захоче відмовлятися від рівня комфорту, який може запропонувати квартира в мегаполісі. Тому наступним кроком після покупки землі є вибір відповідного проекту будинку.

Здавалося б, що може бути простіше? На ринку багато проектних бюро, кожне з яких готовий запропонувати сотні рішень. Але день за днем ми прокрутити журнал за журналом, дивимося сайт за сайтом і весь час ловимо себе на думці, що знайти проект будинку, який би нас влаштував повністю практично неможливо. А все тому, що ми не дуже добре знаємо свої потреби, а ідеї про те, як повинен виглядати будинок вашої мрії постійно змінюються. Без консультації досвідчених фахівцем не обійтися. Та й тим більше, що хороший проект - це не тільки гарний зовнішній вигляд, а й серйозна інженерна начинка.

Вы можете приобрести металлические подноски по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Спершу досить представляти, скільки спалень б ви хотіли бачити у вашому будинку виходячи з кількості членів вашої родини і можливих гостей. Господині повинні представляти розміри майбутньої кухні та пральні, чоловіки - визначитися з наявністю в будинку кабінету або бібліотеки, не кажучи вже про гаражі і майстерні. Всі ці вихідні дані ляжуть в основу функціональної складової проекту приватного будинку.

Наступним кроком буде вибір стилістики та архітектури будівлі. Найулюбленіший етап забудовників. Що може бути більш захоплююче? Але і тут варто врахувати те, що якщо ви плануєте будівництво невеликого будинку з можливою надбудовою додаткового поверху в майбутньому, то вам слід врахувати і наявність місця для сходів, крок крокв для посадки мансардних вікон і, звичайно, несучу здатність фундаменту.

Часто на цьому питання, що стосуються покупки проекту будинку, закінчуються. Однак це величезна помилка. Адже однією з основних статей витрат при будівництві є пристрій інженерних мереж будівлі: каналізація, опалення, водопровід, електрика. Навіщо переплачувати будівельникам, виміряти обсяг матеріалу на око, коли це можна заздалегідь передбачити в проекті?

У цьому сенсі великою перевагою володіють проекти будинків Z500, провідного європейського архітектурного бюро давно зарекомендував себе в Білорусі. Комплексне рішення включає в себе все: від детальних креслень пристрої фундаменту до установки пожежної системи. З таким докладним проектом (в середньому 90 сторінок креслень) можна заощадити до 40% на будівництві! Обсяг всіх будматеріалів відомий заздалегідь, а значить можна спланувати і фінансування.

Тому при виборі проекту будинку основною проблемою є повнота проектної документації. Багато фірм грішать тим, що, виставляючи низьку заявлену вартість на готові проекти будинків, залишають без уваги інженерну складову. Забудовнику доводиться методом проб і помилок за свій рахунок підключати світло, газ і воду.

На завершення слід сказати, що відкладати придбання проекту до початку будівництва не варто. Креслення адаптуються протягом місяця, а коли вони будуть отримані, потрібно буде провести ще цілий етап підготовчих робіт, який може зайняти багато часу і будівельний сезон може бути втрачений.

Похожие страницы