Ремонт в хрущовці своїми руками

22.11.2020

Сотні тисяч людей продовжують проживати в так званих "хрущовках" - п'ятиповерхових будинках, побудованих п'ятдесят років тому. До сих пір в таких будинках проводять капітальні ремонти будівельних конструкцій, а домовласники ремонти своїх квартир. Деякі вважають за краще робити ремонт в хрущовці своїми руками, даючи "нове життя" своїй старій квартирі.

В Укроине магазин секс шоп на сайте sex-shop.ua предлагает широкий выбор необходимого товара для разнообразия вашей интимной жизни.

Останнім часом стало дуже популярним одночасно з ремонтом виробляти деяку перепланування приміщень, так як стара типове планування давно вже не задовольняє сучасним стандартам зручності мешканців хрущовок. Це проводиться за умови отримання дозволу на перепланування та внесення змін до кадастровий паспорт квартири.

Як зробити ремонт в хрущовці

Перед початком ремонту доцільно скласти план його проведення та приблизний кошторис витрат. Це допоможе співвіднести обсяг задуманих ремонтних робіт з наявними в розпорядженні фінансовими коштами. Якщо в ході ремонту планується перепланування, то починати всі роботи фахівці радять саме з цього етапу. Якщо хрущовка двокімнатна, то перепланування в більшості випадків полягає в поєднанні кухні з залом. Такий варіант дозволяє створити зручну зону кухні при загальному виграші в просторі квартири. Як правило, стіна між кухнею і залом не є несучою, тому зробити ремонт в хрущовці своїми руками з переплануванням цілком під силу людині, яка має певний досвід в проведенні ремонту.

Ремонт санвузла в хрущовці

Великий обсяг робіт проводиться в приміщенні санвузла. У хрущовках туалет і ванна, як правило, суміщені, а саме приміщення досить тісне. Деякі господарі надходять у такий спосіб: прибирають масивну чавунну ванну і встановлюють компактну душову кабіну. Безсумнівно, ремонт санвузла в більшості випадків передбачає і заміну комунікацій гарячої та холодної води, заміну умивальника і унітазу. Такі роботи можна, звичайно, виконати і самому, але знавці рекомендують запросити фахівця з сантехнічного обладнання.

Ремонт підлоги в хрущовці

У багатьох хрущовках досі можна побачити підлоги, виконані з фарбованої дошки для підлоги. Як правило, при виробництві ремонту в такій квартирі багато господарів воліють розкривати подібний підлогу, робити нову цементну стяжку і настилати ламінат. Крім приємного зовнішнього вигляду, така підлога розташовується на рівні нижче, ніж стару підлогу на лагах. Це дозволяє отримати виграш в висоті стелі і збільшенні об'єму приміщення.

Ремонт стін в хрущовці

Стіни при виробництві ремонту очищаються від старих шпалер, вирівнюються. Після висихання покриття стін їх можна обклеїти новими шпалерами, але сучасним рішенням є їх фарбування або покриття декоративною штукатуркою. Після виконання такого ремонту стара хрущовка придбає унікальний вид, і ще довго буде радувати мешканців квартири комфортом і затишком.

Похожие страницы