Ремонт в хрущовці Ідеї

Ось і почався мій ремонт в хрущовці

Тепер і я можу ділитися з вами бідами та радощами маленької життя під назвою Капітальний Ремонт! Етап перший-демонтаж.Квартира 32 квадрата з еркером. Паркет, гіпсокартонні стіни, чавунна батарея у ванній, старі вікна, відвалюється кахель і польська дсп-стінка - всі ці кошмари вже позаду.Але попереду ще стільки пригод! Ремонт робимо виключно самостійно.Так що рад потрібно дуже багато. Бонусом до шикарної однушке додається ванна кімната 2, 4квадрата (стіни 120 на 116).Чи побратими по нещастю, що володіють такими ж габаритами суміжного санвузла? Ламаємо голову, як все в ньому розмістити: інсталяцію, душ кабінку і раковину.
Лаги дерев'яні перебрали-вони опинилися в хорошому стані.Зараз на етапі проводки, стін і підлоги. Сподіваюся, колись я викладу гідний результат.Поки так:
Возможно, вам понравится
Перепланування 2-х кімнатній
Перепланування 2-х кімнатній
Оренда 2-х кімнатної квартіри.ул
Оренда 2-х кімнатної квартіри.ул

Кемеровчанка розділила квартиру з сім'єю біженців з Донбасу - Комсомольська правда
Звичайний п'ятиповерховий будинок у глибині бульвару Будівельників.Звичайний, зі слідами нещодавнього ремонту, під'їзд хрущовки. Але, коли потрапляєш в квартиру .. Єгорка мою ідею підтримав, тому я і сказала, що готова прийняти на підселення сім'ю.Так от хлопці і опинилися у мене.

Похожие страницы