Встановлення огорожі з профнастилу

11.12.2020

Сучасні власники заміської нерухомості для огорожі території ділянки частіше стали вибирати паркан з профнастилу, що відрізняється практичністю використання і естетичністю зовнішнього вигляду.

На сайте https://www.new-technika.com.ua/ вы можете купить качественную бытовую технику по выгодной цене.

Сучасні власники заміської нерухомості для огорожі території ділянки частіше стали вибирати паркан з профнастилу , що відрізняється практичністю використання і естетичністю зовнішнього вигляду. Сьогодні можна встановити суцільні паркани з профнастилу, а також з'єднати листи профнастилу між цегляними стовпами. Сучасні виробники пропонують на вибір різні забарвлення захисного матеріалу, які можуть підібрати під колірну гамму садової ділянки або будинку. Також можна організувати ефектне підсвічування стовпів, провівши провід для освітлення всередині опорних конструкцій.

На сьогоднішній день профнастил зборів використовується не тільки для огорож територій заміських будинків, але і для захисту від небажаного вторгнення територій, які потребують додаткової охорони. Хмарно конструкція забору надійно захищає територію від поглядів перехожих і небажаного проникнення тварин і людей на територію ділянки. Висота листів профнастилу зазвичай вище висоти стандартних огороджень, які широко використовувалися в побуті. Величезним плюсом є те, що турботи з листів профнастилу легко миються і не вигоряють на сонці. А це значить, що конструкція забору є довговічною, що дозволяє власникам огороджувальних території економити значну кількість матеріальних засобів, які регулярно затрачивались на ремонт і фарбування дерев'яних огорож.

На такий матері ал, як профнастил для парканів ціна однакова, якщо вибирати один лист. Але для повноцінного облаштування огорожі потрібно саме ту кількість листів, яке зазначено в попередніх розрахунках. Фахівці, що встановлюють паркани з профнастилу, використовують різні технології їх будівництва. Огородження можна встановлювати як з стрічковим фундаментом, так і без нього. Можна використовувати металеві, цегляні або кам'яні стовпи. Все залежить від побажань замовника.

Навіть якщо робиться забір з профнастилу своїми руками , потрібні попередні розрахунки витрат матеріалів. Зазвичай все починається з замірів території і креслення огороджувальної конструкції. Від того, які матеріали використовуються додатково, і якого рівня складності буде проведена робота, залежить остаточна ціна споруджуваного огорожі. Якщо паркан планується встановлювати без цегляних стовпів, то розрахункова частина враховує кількість листів профнастилу, кількість опорних конструкцій і вартість робіт.

Похожие страницы