Укладання плитки для підлоги, етапи

15 мая 2017Перш ніж приступити до самої укладанні, слід заздалегідь подбати про підготовку поверхні, для якої призначена плитка. Спочатку демонтують старе підлогове покриття, якщо воно Далі, для виключення нерівності, роблять стяжку з використанням цементного розчину. Стяжку проводять лише в разі сильних нерівностей перевищують 10 мм. Після охолодження цементної суміші поверхню очищають від можливої пилу і бруду, потім ретельно прогрунтовивают. Після висихання грунтовки, поверхня для укладання плитки для підлоги вважається підготовленою.

Профессиональный ремонт квартир Вы можете заказать на сайте http://www.dko-remont.kiev.ua/info/kvartira.html, цены на услуги Вас приятно удивят.


Другим етапом укладання розмітка статі. Розмітка потрібна для рівномірної укладання плитки для підлоги. Саму укладання проводять за наступною схемою: ряд плити уздовж периметра, ряд поперек нього, і так далі. Плитка не повинна щільно упиратися в стіну, для виключення укладання впритул користуються спеціальними зазорами! Не переживайте за зовнішній вигляд, там все одно буде плінтус.

Таким чином, будівельникам вдається приховати легкі нерівності стін. Утворилися від зазорів проміжки заповнюють шматочками залишилася плитки.

Після укладання двох рядків плитки деякі спрощують задачу шляхом натягування двох мотузок (уздовж і поперек площі), для кріплення яких буде потрібно пластилін.

Клей наносять спеціальним шпателем з зубцями, його використовують для рівномірного нанесення розчину на плиту. Для стиків між плитами застосовують раніше згадані хрестики, використання яких забезпечує утворення рівних між собою стиків.
Інструменти для плитки для підлогиОстаннім етапом укладання плитки для підлоги заповнення зазорів між уже покладеною плиткою, що цей процес називають затіркою швів. Після виконання такої роботи поверхню залишають до висихання клею, далі витягують хрестики, а освіти між ними наповнюють фугою. Після повного висихання переходять до укладання плінтусів.

Похожие страницы