​Термошкаф

16 сентября 2017

Термошкаф є комутаційний вуличний всепогодний шафа з системою мікроклімату. У герметичний металева шафа розміщується апаратура, яка відповідно до своїх температурним характеристикам не може використовуватися в цій навколишньому середовищу.

Завдяки використанню термошафи діапазон робочих температур обладнання збільшується і становить від -60 ° С до + 50 ° С або -50 ° С до + 50 ° С для шаф з вентиляцією.

Саме металеві герметичні шафи з системою мікроклімату дозволять вам використовувати вашу апаратуру навіть в найсуворіших умовах.

Відмінні риси термошафи серії ТШ:

1. Високоякісні базові комплектуючі

Вы можете купить ручку для термошкафа по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Використання тільки високоякісних базових комплектуючих: корпусу німецької фірми Rittal, матеріалів, покриття і фурнітури - дозволяє забезпечити ступінь захисту IP 66. Завдяки чому корпус шафи вуличного виконання повністю захищений від попадання пилу і сильних, масивних струменів води.

2. Спеціальний ізоляційний матеріал.

Енергоефективне рішення за рахунок використання спеціального ізоляційного матеріалу, виробленого на замовлення компанії Тахіон. За допомогою нього вирішується два завдання: економія втрат на опалення і боротьба з конденсацією вологи в телекомунікаційному шафі. Інші матеріали, доступні на масовому ринку не вирішують задачу настільки ефективно.

3. Система «холодний пуск».

Дана система забезпечує роботу встановленої в термошкафе апаратури точно в заданому робочому діапазоні температур. Якщо температура падає нижче заданої, «холодний пуск» відключає обладнання. І включає його тільки по досягненню температурою безпечного значення.

4. Максимальний ступінь захисту IP66.

Будь-яка захист IP забезпечується використанням конструктивних елементів відповідного класу. Ми завжди використовуємо компоненти з граничними класами захисту IP (переважно IP66).

5. Знімна монтажна панель.

Знімна монтажна панель полегшує монтаж в термошкафах складних систем.

6. Повнофункціональна система контролю мікроклімату.

Система управління та обігрівачі власного виробництва компанії Тахіон дозволяють реалізувати повний набір необхідних функцій:

точне роздільне керування температурою обігріву, вентиляції та холодного пуску

оптимальний вибір потужності обігріву і вентиляції, що розумно скорочує вартість системи і витрати на експлуатацію

багатоступенева захист від перегріву з зовнішньої сигналізацією

зовнішня сигналізація на розтин корпусу

обов'язкове заземлення потенційно небезпечних вузлів, що важливо ні тільки з точки зору електробезпеки, а й для монтажу в шафі високочутливих електронних пристроїв.

7. Повна відповідність заявленим характеристикам.

Термошафи для обладнання зв'язку серії ТШ проходять обов'язкові кліматичні випробування (60С + 50С) у власній кліматичної лабораторії компанії Тахіон.

8. Масове використання в ключових галузях.

У компанії Тахіон 10-річний досвід серійного виробництва даної лінійки термошафи ТШ. Масове використання в ключових галузях (зв'язок, нафто-газова галузь, промисловість, залізниці, транспорт і т.д.) доводить довіру до даної продукції найвимогливіших замовників. З іншого боку наше обладнання може бути використано і як звичайний електричний вуличний шафа.

9. Серійний випуск.

Всі вироби випускаються серійно і ЗАВЖДИ є на складі виробника для моментальної відвантаження.

Виробництво термошафи ведеться в Росії, м.Санкт-Петербург.

Кожен випускається серійно кліматична шафа проходить попередні кліматичні випробування.

9. Крім того, ми готові виготовити вуличний телекомунікаційний шафа на вашу технічним завданням.

Похожие страницы