​Витяжний вентилятор - мабуть, найпростіший спосіб підтримувати свіжість в будинку

27 января 2018

Причиною виникнення грибка в кімнаті може бути підвищена вологість. Це відбувається найчастіше через те, що повітря своєчасно не видаляється з приміщення. У всіх житлових квартирах згідно СНіП 41-01-2003 повинна бути вентиляція з природним пробудженням, тобто рух повітря відбувається від сили вітру, різниці тиску і розрядження. Це забезпечує необхідною кількістю кисню.

Вы можете приобрести качественный вытяжной вентилятор по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У будинках радянської будівлі вентиляція розрахована на те, що в дерев'яних віконних і дверних отворах залишаються невеликі щілини, через які надходить невелика кількість повітря. У сучасних будівлях встановлюються пластикові вікна, використовуються герметики. Це відмінно захищає від вітрів. Однак є і зворотна сторона медалі - природна вентиляція не справляється з роботою, що призводить до конденсації вологи в квартирі. В результаті цього псуються шпалери, доводиться робити ремонт, який рятує лише на час, тому що бактерії і грибок все одно поширюються. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, потрібно боротися не з наслідками, а її причиною.

Що ж потрібно зробити, щоб в кімнаті мікроклімат був сприятливим для людини, а не для бактерій? Проблема складна, але вирішувана. В даному випадку використовують витяжні вентилятори. Вони являють собою механізм з крильчаткою, за допомогою якої повітря затягується в вентиляційний отвір. Пропелер працює за рахунок електродвигуна, який підключається кабелями до розетки. Споживання електроенергії становить від 15 до 25 Вт. Даний механізм поміщений в пластиковий корпус невеликого розміру, від 10 до 15 см, квадратної або прямокутної форми. Вибирати форму потрібно, орієнтуючись на вентиляційний отвір у Вашій квартирі.

Незважаючи на те, що пристрій досить компактно, його потужності вистачає, щоб видалити з приміщення зайву вологу і запахи. Коли повітря в квартирі циркулює як треба, не утворюється і цвіль. Це особливо важливо для людей, схильних до алергічних захворювань. Крім того, буде свіжо, що не буде запаху сирості, тому речі і меблі будуть у повній цілості. У Вашій квартирі буде комфортніше і приємніше знаходиться не тільки Вам, але і гостям.

Коментар спеціаліста. Оманливе думку, що кухонна витяжка може замінити вентиляційну систему. Витяжка розташовується безпосередньо над кухонною плитою, і вона затягує повітря локально, в тому місці, де розташовується. Їй не під силу вентилювати повітря, який знаходиться під стелею. На верхній частині стіни обов'язково має бути вентиляційний отвір.

Якщо Ви задумалися про придбання побутового витяжного вентилятора, читайте статтю далі і дізнаєтесь, які побутові витяжні вентилятори бувають і які підійдуть Вам найкращим чином.

Похожие страницы