Бітумна мастика на українському ринку та її властивості


Мастика бітумна гідроізоляційна використовується в якості захисту від грунтової вологи в бетонних конструкціях, а також спорудах з дерева і залізобетону. Нерідко мастику використовують для гідроізоляції різноманітних трубопроводів і фундаменту будівель. Мастика також має властивості захисту від корозії в гідроізоляційних безшовних покриттях, які знаходяться в таких приміщеннях, як підвали і басейни. Завдяки своїм перевагам, матеріал не руйнується, а функції стабільно зберігаються довгий час.

Якщо ви плануєте побудувати приватний будинок або затіяти капітельного ремонт, в такому випадку в першу чергу варто підготувати всі необхідні якісні матеріали, без яких вдале будівництво неможливо. Ще зовсім недавно в процесі будівництва використовувався цегла, щебінь, різні блоки і пісок, але сучасний ринок розширює асортимент товару і для масштабних проектів використовують нові технології.

На сегодняшний день на рынке стройматериалов прочное лидерство занял онлайн-магазин "Конструктив", где рекомендуется заказывать и приобретать Битумные мастики высочайшего качества от лучших мировых производителей с гарантией качества. Цена на битумную мастику в магазине "Конструктив" успешно выдерживает конкуренцию с любым гипермаркетом столицы.


Виробництво сьогодні пропонує різноманітні будматеріали, за допомогою яких будівельний процес стає не тільки простіше, але і забезпечують гарантію надійності та міцності. Крім всіх перерахованих переваг, гідроізоляційна мастика має відмінну пластичністю, підвищеною адгезією і надійної гідроізоляцією. Мастика ділиться на кілька типів. Сам матеріал виготовляється на основі модифікації бітуму і композиційного матеріалу, що в свою чергу теж мають корисними характеристиками.

На українському ринку представлена різна бітумна мастика. Види бітумної мастики:

- Покрівельна мастика з ізоляційними властивостями;
- Асфальтова гідроізоляційна мастика;
- Мастика антикорозійна;
- Приклеювати мастика.

Крім того мастика може бути резінобітумного типу і полімерно-бітумного. Сьогодні, без гідроізоляційної бітумної мастики вже не можна уявити оздоблювальні будівельні роботи. Ефективне використання створює надійну плівку, яка не пропускає воду і зберігає свої корисні властивості протягом довгого часу. Мастика для покрівлі в будівництві користується особливою популярністю. Подібний вид відрізняється морозостійкістю, тому може витримати велику кількість заморозки і відтавання.


На офіційному сайті «Конструктив» представлена якісна брендовий мастика бітумна. Купити в Києві її можна в будь-який зручний час з доставкою по місту та за межі столиці.

У будівельному супермаркеті «Конструктив» ви знайдете широкий асортимент високоякісної мастики. Тут представлені: каучуковий, клеїть і гарячий покрівельний матеріал, а також праймер бітумний.

Про властивості кожного виду можна прочитати або проконсультуватися докладніше в магазині.

Мастика гідроізоляційна бітумна є надійним захистом будь-яких дерев'яних, бетонних поверхонь. Вона являє собою рідко-в'язку суміш органічних речовин, наповнювачів і добавок (пластифікатора, інгібітору корозії, антисептика), яка після нанесення перетворюється в тверду монолітну поверхню. Такі матеріали застосовуються в будівництві і ремонті. Гідроізоляційна бітумна мастика гаряча в готовому вигляді не продається. Готується така суміш, як правило, за дві години до початку виконання робіт на місці їх проведення. Вона використовується при виробничих роботах масштабного плану. Такий матеріал горюча. Тому приготування гарячого варіанту вимагає суворого дотримання норм безпеки. Гідроізоляційна бітумна мастика холодна купується вже в готовому вигляді, безпечна і зручна у використанні. Ціна такої мастики нижче в порівнянні з гарячим варіантом.


Основні властивості бітумних мастик:

- Бітумні мастики стійкі до перепадів температур, пластичні;
- Бітумні мастики прості і легкі в застосуванні, наносяться, як звичайна олійна фарба;
- Володіють підвищеною в'язкістю, що не розтікаються;
- Створюють рівномірну (без будь-яких швів та стиків) водонепроникну плівку;
- Вогненебезпечні.

Купити мастику бітумну гідроізоляційну, пластифікатор Ви можете в нашому інтернет-магазині «Конструктив» за вигідною ціною і з доставкою по Києву і Україні.

Похожие страницы