Купити контролери заряду для сонячних батарей у компанії «SolarLed»

Для захисту сонячних модулів від перезарядження в обов'язковому порядку повинні використовуватися такі пристрої, як контролери заряду для сонячних батарей. Наша компанія займається продажем даного обладнання різних типів, кожен з яких володіє відмінними показниками надійності і якості.
Різновиди і ціни на контролер заряду сонячної батареї від нашої компанії

У нас ви можете придбати контролери заряду для сонячних батарей в Києві наступних різновидів:

Перший варіант ідеально справляється зі своєю роботою в таких системах, де передбачена велика кількість сонячних панелей. Купити контролер заряду сонячної батареї в Києві даної моделі ви можете через сайт нашої компанії. Вартість пристроїв вас приємно порадує. Таке обладнання буде демонструвати свою високу ефективність навіть в наймасштабніших системах і знизить до мінімуму ймовірність перезаряду сонячних модулів. Купити контролери заряду для сонячних батарей в Україні другого різновиду необхідно для того, щоб забезпечити надійні і легкий спосіб виконання такого завдання, як заряд АКБ. Ми встановлюємо прийнятні ціни і на цей тип контролерів, що дозволяє йому бути доступним практично будь-якому споживачеві.

Наші прилади крім своєї основної функції здатні справлятися і з наступними завданнями:

передача даних про основні показники роботи віддалено на ПК (передбачена тільки у частині моделей);
оповіщення про розрядженого АКБ (у конкретних типів пристроїв);
можливість управління лампами, призначеними для вуличного освітлення.

Остання функція також передбачена не у всіх моделей контролерів сонячних батарей. Тому, якщо ви хочете користуватися додатковим функціоналом при експлуатації такого пристрою, вам необхідно заздалегідь порадитися з нашими фахівцями.


Доставка і установка обладнання

Якщо ви вирішили купити контролер заряду сонячної батареї в Києві в нашій компанії, продаж якого здійснюється як оптовим, так і роздрібним покупцям, то ми можемо дати вам гарантію, що доставка і монтаж пристроїв буде здійснено максимально оперативно і якісно.

Наші фахівці мають величезний досвід в подібній роботі і володіють необхідними знаннями, тому вам не потрібно турбуватися про подальше функціонування придбаного обладнання.

Щоб зв'язатися з нами і дізнатися більш детальну інформацію про нашу продукцію і умови замовлення, вам необхідно заповнити відповідну форму на нашому сайті або зателефонувати за телефоном. Купити контролер заряду сонячної батареї в Україні в нашій компанії ви можете в будь-який зручний для вас час.

Похожие страницы