Якісні холодильники Liebherr від «Eurotec»

Стильний дизайн за який Liebherr отримав ряд нагород, двері холодильників Либхер оснащені автоматичним доводчиком завдяки якому вони закриваються м'яко і щільно. Але свою популярність холодильники Liebherr отримали не тільки за зовнішній вигляд, а й за внутрішнє оснащення. Клас енергозбереження А + і А ++; Легко переносять перепади напруги; механізм розрахований на 100 000 відкриттів! Полиці виготовлені з міцного, загартованого матового скла, зручні контейнера.

У переліку функцій і особливостей холодильників Либхер є багато унікальних технологій BioFresh (дозволяє довше зберегти свіжість делікатних продуктів таких як зелень, ягоди, морепродукти, через управління вологістю), SmartFrost (рівномірний розподіл холоду по холодильній камері, завдяки чому знижується утворення інею і потреба в розморожуванні холодильника знижується до мінімуму), SuperCool (система, яка дозволяє заморозити велику кількість продуктів за короткий час до +2 або +4), SuperFrost (дозволяє дуже швидко заморозити продукти при температурі - 30, при цьому в заморожуються продуктах зберігаються всі вітаміни і корисні речовини ) режим захисту від дітей, режим відпустку (дозволяє в період відсутності використовувати мінімум електроенергії), льодогенератор, який можна підключити до водопроводу.

Сегодня большинство людей стремится найти возможность и купить холодильник Liebherr - http://eurotec.ua/ в интернете и лучший вариант для такой покупки - это онлайн-магазин компании «Eurotec».

У магазині Лібхер представлений широкий вибір надійної, функціональної та естетичної техніки класу люкс. Різноманітність модельного ряду вбудованих та окремо стоячих холодильників, морозильних камер, винних шаф і х'юмідорів дозволяє знайти оптимальний варіант для будь-якого інтер'єру. Кожен холодильник цієї марки - це якість матеріалів, гармонійне поєднання багаторічного досвіду і сучасних технологій, а також легко впізнаваний стриманий стиль і індивідуальність. Саме тому на світовому ринку продукція бренду вважається синонімом надійності, якості та гарного смаку. У нашому інтернет-магазині можна купити холодильник марки Liebherr з вигідними умовами доставки та партнерського сервісного обслуговування.


Холодильники Лібхер - це поєднання якості, сучасних технологій і привабливого дизайну. Високоефективна система охолодження, мінімальне споживання електроенергії, унікальна система Magic-Eye і різноманітність моделей холодильників роблять їх ідеальним вибором для покупців з будь-якими потребами.

Модельний ряд холодильників Liebherr


Liebherr пропонує величезний асортимент холодильників і морозильників - Ви можете вибрати вбудовується або отдельностоящую модель, холодильник з морозильною камерою і зоною свіжості BioFresh або без, білого, чорного або сріблястого кольору, з традиційним розташуванням камер або Side-by-Side.

Можливі також такі функції:

доводчик двері SoftSystem для комфортного закривання
контейнер VarioBox для зберігання готових продуктів на дверцятах холодильника
циркуляційний охолодження PowerCooling для підтримання рівномірної температури в камері
система SmartFreeze для збереження якості товарів і запобігання прилипання до стінок камери
автоматичне або крапельне розморожування холодильної камери
електронне управління MagicEye класу Premium або Comfort
система HomeDialog (повністю встановлена або з можливістю установки) для дистанційного керування приладом (наприклад, якщо морозильник встановлений в підвалі, керувати ним можна за допомогою панелі на холодильнику в кухні)
зона свіжості BioFresh з контейнерами DryFresh для м'яса, риби і молочних продуктів та HydroFresh для овочів і фруктів
кнопкова панель Soft Touch зі спеціальним гумоподібним покриттям кнопок

Особливу увагу Liebherr приділяє дизайну, і тому сьогодні в асортименті є моделі різних колірних рішень для сучасної кухні, в якій все продумано до дрібниць.

Похожие страницы