​Подряпини в забарвлених деревяних виробах

22 июля 2017

«Швидка і проста» рідко описує ремонт обробки деревини. Але ви можете спробувати ці трюки.

Коли подряпини здаються світліше, ніж навколишні темні пофарбовані вироби, зазвичай це означає, що подряпина проходить крізь фарбу в деревину або що лак відшаровується.

відновлення чистоти

Огляньте подряпини обережно. Якщо ви можете побачити відшаровуються лак з темним пофарбованим деревом під ним, вам просто потрібно відновити чистоту. Протріть пухкий лак тонкого сталевого шерстю або тонкої синтетичної сталевий шерстю до тих пір, поки ви не видалите відшаровуються лак і злегка шорсткий невелику ділянку обробки, навколишній подряпину.

З кінчиком ганчірки, маленькою щіткою або навіть ватним тампоном нанесіть тонкий шар масла, наприклад, Royal Finish або UGL Wipe On Tung Oil. Ці обробки добре працюють, тому що вони зв'яжуться з існуючим покриттям. Нанесіть фініш тільки на пошкоджену область. Вам може знадобитися кілька шарів, щоб приховати подряпину.

Повторне фарбування деревини

Якщо гола деревина видно на дні подряпини, вам потрібно повторно забарвити деревину. Щоб видалити пошкоджений лак, злегка зачистите невелику область навколо подряпини за допомогою наждачного паперу, сталевий вовни або синтетичної сталевий вовни.

Знайдіть фарбу на масляній основі, яке стане світлішим, ніж древесіна.Еслі колір занадто світлий, нанесіть кілька шарів. Стріті надлишок плями сухою ганчіркою. Якщо деревина стає занадто темною, використовуйте ганчірку, змочену в мінеральних спринтах, щоб освітлити деревину. Потім виберіть більш світлий колір і продовжуйте.

Кілька компаній спростили цей процес ремонту, створивши фарби на основі масла. Ви просто натираєте фарбу на подряпину. Я пропоную вам почати з кольору плями, який легше оригінального, тому що порвані і подряпані деревні волокна швидко поглинають фарбу і швидко темніють. Ви завжди можете нанести другий шар, якщо колір першого шару занадто світлий.

Масляна фарби, як правило, є хорошим вибором для обробки, за винятком декількох шарів твердої обробки (див. Нижче), де вона буде просто лежати на поверхні, не приховуючи подряпин. Масляна обробка може працювати як в верхньому шарі поверх старого лаку, який був очищений або частково знищений хімічними речовинами-переробниками.

Похожие страницы