Що дає теплоізоляція будинку

25 мая 2017
Теплоізоляція стін каркасного будинку є одним з важливих етапів його будівництва - це перешкода між зовнішніми погодними умовами і мікрокліматом всередині. І від того, наскільки добре вона реалізована, залежить комфорт майбутніх мешканців. Адже в грамотно теплоизолированном дерев'яному будинку на протязі цілого року підтримується сприятлива температура - взимку зберігається тепло, а влітку - прохолода.
Основні технології теплоізоляції будинку

Быстрый поиск работы поможет Вам трудоустроиться в считанные минуты!Як правило, при теплоізоляції заміського будинку використовують:

кам'яну мінеральну вату, що забезпечує хорошу тепло- і звукоізоляцію. При його використанні необхідна додаткова пароізоляція з теплою боку будинку, матеріал не горючий, і екологічний;
пінопласт. Цей матеріал характеризується стійкістю до вологи, простотою монтажу, невисокою вартістю. Однак він не затримує шуми і легко спалахує, виділяючи в процесі токсичні речовини;
пінополіуретан. Це - сучасний матеріал для теплоізоляції будинку з бруса в широкому діапазоні температур, який відрізняється нетоксичність, негорючістю, швидкістю нанесення. Однак варто пінополіуретан досить дорого в порівнянні з альтернативними утеплювальними технологіями.

Хоча цілком допускається теплоізоляція каркасного будинку з внутрішньої сторони, краще, все ж, утеплювати стіни зовні. При такому варіанті монтажу теплоізоляції будинок буде більш надійно захищений від конденсату, що продовжить термін його експлуатації.

Похожие страницы