Стилі ландшафтного дизайну

7 августа 2017

лісовий стиль

Лісовий стиль мало, ніж, відрізняється від пейзажного, тільки оформляється він на тих ділянках, де природним чином ростуть дерева (ліс). Це, звичайно, повинні бути не маленькі ділянки. Такий природний ландшафт потрібно лише «прибрати» (прибрати сміття, «недбайливі» насадження), розпланувати доріжки і стежини. Правда, часто, щоб не втратити природної гармонії в навколишньому просторі, на ділянках залишають і гнилі залишки дерев, роблячи вибір на користь природного, ніж естетичної складової ландшафту.

Тематичний стиль

Профессиональный ландшафтный дизайн Харьков сделает Ваш двор самым уютным, цены на услуги Вас приятно удивят.

Даний стиль передбачає, що ділянка буде оформлений в особливому стилі, характерному для окремого географічного місця. Це може бути, скажімо, - стиль середземноморський. Якщо рослини, характерні, для середземноморського узбережжя, в даній (конкретній) кліматичній зоні вирощувати неможливо, то їх імітують, замінюючи схожими видами. Так, наприклад, для імітації пальм висаджують дерева з пальмової формою листя. Для оформлення ділянок в середземноморському стилі застосовують доріжки, викладені натуральним каменем, декоративні фонтанчики, лавки характерної форми, глиняні елементи; все це в сонячні літні дні дає можливість уявити себе на середземноморських курортах, залишаючись в середній смузі Росії.

Китайський стиль (стиль фен-шуй)

Один з найдавніших способів оформлення садів і ділянок. Взагалі, основою давньокитайського мистецтва фен-шуй є положення про те, що людина і природа частина єдиної структури і повинні знаходитися в максимальній гармонії один з одним. У ландшафтному оформленні гармонія і рівновага також є пріоритетними. Рослини розташовують відповідно до сторін світла; приділяється увага рівноваги форм і розмірів. Прекрасні квіти поміщають поруч з природними зеленими насадженнями.

Похожие страницы