Євроремонт Своїми Руками Відео

Ремонт ванної кімнати своїми руками: відео-інструкція від майстрів

ремонт ванной комнаты своими руками видеоТема нашої сьогоднішньої статті - ремонт ванної кімнати своїми руками - відео про виконання якого ви також зможете побачити наприкінці прочитання запропонованої нами інструкції.

Ми розповімо, як підготувати ванну до ремонту, як встановити нову ванну і укласти плитку, а також про багатьох інших супутніх деталях ремонту.

Gotovimsâ для ремонту

Zadumav виконати ремонт ванної Своїми руками sleduet ретельно готується.По-перше, потрібно подбати про наявність інструменту.

Качественная  приточно-вытяжная система с рекуперацией тепла купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ремонт ванной своими руками Тут потрібно розвідний ключ, ніж для різання труб, рівень, плиткоріз, скребки (шпателі) для розрівнювання розчину по поверхні, при цьому краї скребків мають бути:

     
  • з одного боку зубчастий;
  •  
  • з іншого - рівний.
  •  

При необхідності зняття старої плитки, робити це потрібно першою справою.Якщо плитка в непоганому стані, то вона може бути, за бажанням, використана повторно.Її не потрібно буде повністю знімати, а тільки частково - для того, щоб витягти стару ванну.При цьому знімають ряд примикає до неї плитки.

ремонт ванны своими руками видео Перекривши запірну арматуру подачі води, демонтують мають місце змішувачі, від'єднують від ванни зливну трубу, демонтують і позбавляються від сантехніки.

Заміна труб у ванній

Коли ремонт у ванній, необхідно провести заміну або čugunnyh старі сталеві труби, труби не є розповіді про analogičnogo матеріалу, а також пластикові або металопластикові.

Подивившись тематичне відео - ремонт ванни своїми руками, ви переконаєтеся, що більш кращим варіантом труб для ванної є металопластикові вироби.Вони без проблем можуть бути змонтовані власними руками, так як легко гнуться і з'єднуються без застосування зварювання.

Після визначення відповідного виду труб і їх придбання, демонтують старі труби, а після на їх місце встановлюють знову придбані за допомогою спеціальних кріплень.

Рада!

Вмонтовуючи трубопровід, необхідно уникати великої кількості поворотів і стиків, оскільки в цих місцях найбільша ймовірність виникнення протікання.І чим більше стиків, тим вище ризик.

Похожие страницы