Об'ємні букви

5 апреля 2017


Об'ємні букви - найбільш поширений і затребуваний вид зовнішньої реклами. Вони привабливі і ефективні. Варто відзначити, що затребуваність об'ємних вивісок в формі тексту популярна за рахунок найширшого вибору для клієнта:

з точки зору втілення - це і матеріали різних фактур, і візуальні форми, які можуть бути і суворими, і химерними, і наявність підсвічування, яка теж може бути різна, і палітра кольорів;
з точки зору бюджету - вартість 1 см типовий літери знаходиться в діапазоні від 60 до 180 рублів, що дозволяє підібрати продукт на будь-який гаманець.

Санкт-Петербург буквально рясніє об'ємними текстовими вивісками, які, як правило, містять назви закладів. Ми зустрічаємо об'ємні конструкції на кожному розі. Особливу презентабельність цього виду реклами надає тривимірність, завдяки якій літери дуже легко читані і запомінаєми.

шрифти
технології виробництва

Ми пропонуємо 6 видів об'ємних літер в Санкт-Петербурзі:

Світлові клеєні конструкції з ПВХ і оргскла.
Світлові конструкції з відкритою LED-підсвіткою.
Світлові конструкції з алюмінієвим корпусом і газосвітними трубками.
Світлові конструкції з поліпшеним алюмінієвим корпусом ALS, профілем Елькамет і газосвітними трубками.
Несвітлові конструкції з ПВХ, оргскла, алюмінієвого профілю і нержавіючої сталі.
Інші конструкції в формі букв і цифр з будь-якого матеріалу.

Заказать оригинальную вывеску Вы можете на сайте anaheimsigns.com, цены на услуги Вас приятно удивят.


Особливу увагу ми приділяємо шрифтів. У нашому каталозі прості і складні шрифти, а також шрифти із зарубками. При бажанні ви можете замовити розробку рукописного шрифту.
Об'ємні букви і вивіски з підсвічуванням

Об'ємні букви і вивіски з підсвічуванням виглядають особливо привабливо в темний час доби. Взимку підсвічування можна не вимикати весь день. Безумовно, плоскі зображення без підсвічування також мають місце бути, але в переважній більшості випадків світлові букви перевершують їх по працездатності і привабливості.

шрифт

Компанія «Фабрика Вивісок» пропонує вам зробити вибір на користь світлових букв. Ми використовуємо більше десятка видів ламп та світлодіодних стрічок різної потужності для статичної та динамічної підсвічування букв. Ви можете замовити підсвічування, встановлену на лицьовій або бічній стороні, а також контражурним освітлення конструкції. Види підсвічування відмінно поєднуються один з одним.

Виготовлення світлових букв

Завдяки різноманітності технологій виробництва і широкого спектру використовуваних матеріалів при виготовленні об'ємних світлових букв, ми можемо грати розміром і висотою установки, створити вигадливі химерні або строгі форми. Ми комбінуємо анодований алюміній, нержавіючу сталь кращих марок, міцне скло, полівінілхлорид і інші матеріали для отримання ідеальної рекламної конструкції.

Промислові дизайнери з легкістю впишуть даний вид зовнішньої реклами на будь-який фасад, в тому числі історичної будівлі. Ми можемо змонтувати світяться літери на будь-якій висоті так, щоб конструкція гармоніювала з будь-якою архітектурою.

Похожие страницы