Офісні металеві стелажі

15 мая 2018

На сьогоднішній день популярність на офісні стелажі настільки зросла, що годі й уявити сучасний офіс без даної меблів. Кожен офісний стелаж має міцну і надійну конструкцію. Міцний корпус може бути оснащений різною кількістю полиць, ящиків і перегородок. На цьому характеристики не закінчуються. Офісний стелаж від компанії ТОВ «Металева лінія» вельми ергономічний, він може вмістити в себе величезну кількість документації і при цьому заощадити місце в приміщенні офісу.

стелажі поличні

Металеві стелажі поличні призначені для зберігання великої кількості документації та деяких вантажів малого розміру. Кожен офісний стелаж може бути додатково укомплектований ящиками, полицями і перегородками за бажанням покупця. Стелажі поличні металеві мають зручну конструкцію, яка дозволяє змінювати вміст полиць, виставляючи при цьому необхідну висоту між ними. Також розташування може бути різним не тільки по висоті, але і по ширині.

Для того щоб купити металеві стелажі, Вам необхідно залишити заявку на нашу електронну адресу, або зв'язатися з нами за телефоном. Контакти Ви можете подивитися на нашому сайті. Продаж металевих стелажів здійснюється за доступними цінами і на вигідних умовах.

Архівні металеві стелажі

Архівні металеві стелажі можуть бути використані в окремих архівах або офісах. Дані стелажі для архіву призначені для зберігання різного роду документації та книг у великих кількостях. Архівний стелаж являє собою стелаж з рядом полиць з відкритим доступом до вмісту з двох сторін, а різні розміри дозволяють експлуатувати будь-яке приміщення з максимальною ефективністю. Завдяки такій особливості є можливість істотно заощадити метраж приміщення.

Качественные стеллажи металлические купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мобільні (пересувні) металеві стелажі

Архівні металеві стелажі діляться на пересувні (мобільні) стелажі і стаціонарні. Пересувні стелажі використовуються для створення архівів, а відтак скоротити місце, а також створити компактне, захищене і замикається на ключ сховище. Мобільні стелажі встановлюються на спеціальні металеві рейки і пересуваються по ним за допомогою штурвала механічного приводу, що робить всю систему надзвичайно компактною.

Мобільні стелажі мають в своєму складі перфоровані моделі. Завдяки спеціальній перфорації стійок мобільні стелажі здатні вміщати великий асортимент товару.

Пересувні стелажі вигідно використовувати в разі великого дефіциту площ. Як правило, пересувні стелажі робляться на основі стандартних палетних стелажів і можуть використовуватися як для паллетного, так і для штучного зберігання.

Похожие страницы