​Ремонт: планова робота або катастрофа?

11 марта 2018

Ремонт: планова робота або катастрофа? Ремонт - яка ємна слово ... Воно може вмістити себе тільки лише заміну шпалер, а може і означати повну перебудову всього будинку. Що ж саме буде включати ваш ремонт, вирішувати тільки самим власникам житла. Якщо запитати у подружжя, чого саме повинен торкнутися ремонт, то можна отримати абсолютно різні і, часто, протилежні відповіді.

Вы можете пройти проверку на полиграфе благодаря ресурсу poligraf-kzn.ru по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Жінка, швидше за все, торкнеться естетичної сторони питання, а так само питань про зручність і комфорт ремонтованих приміщень. Ця сторона ремонту не зовсім чужа одному господареві, але як правило, чоловік ще під час планування необхідних робіт вирішує більш складні питання: безпека, опалення, комунікації, перепланування.

Якщо ви зупинилися тільки на невеликому косметичному ремонті, то його можна зробити в короткі терміни, оскільки цей вид ремонтних робіт не зачіпає серйозних проблем в облаштуванні будинку. Що може входити в косметичний ремонт: це облицювальні зовнішні роботи по благоустрою фасаду, і оздоблювальні внутрішні. В основному проведення косметичного ремонту не потребує великих грошових витрат, особливо якщо ви купите всі матеріали в одному місці, там, де оптовим покупцям передбачені знижки. Добре, якщо ви самі володієте необхідними навичками для проведення ремонтних робіт, тоді вартість ремонту здешевити, а ось час ремонту затягнеться, оскільки всі роботи ви будете виконувати самостійно і без помічників.

Розглянемо тепер інший вид ремонтних робіт. Це буде капітальний ремонт - сюди може входити перепланування, а може бути це буде заміна будь-яких несучих конструкцій або заміна комунікацій, установка дизельного генератора на дачі або в заміському будинку для опалення. Ось тут потрібно жорстка планування всіх необхідних робіт, а також складання кошторису. Спочатку напишіть список, що ви плануєте замінити, перебудувати і просто відремонтувати, складіть послідовність виконання всіх цих робіт, особливу увагу приділити перепланування (якщо вона буде) і заміні комунікацій. Після чітко спланованого обсягу всіх робіт треба скласти кошторис - це потрібно для того, щоб приблизно розрахувати необхідну вам суму. Фахівці з області будівництва і ремонту, радять прораховані суму помножити в два рази, ось тоді ви отримаєте вже більш реальну вартість всіх витрат. Ця рада виникає не на порожньому місці: ви можете не правильно вказати вартість матеріалів, вартість робіт, що проводяться, обов'язково забудете включити в свій кошторис будь-які необхідні пункти, які виникнуть по ходу ремонтних робіт, наприклад, сталеві радіатори опалення. Також, як правило, забувають написати до кошторису дрібні витратні матеріали (рукавички, плівку поліетиленову, мішки для сміття, кисті, валики, шпателі), тобто все те, що швидко псується або витрачається.

Після складання кошторису витрат, слід ще раз переглянути список все робіт, можливо, чомусь доведеться відмовитися, а може і щось додати. Не забудьте, що капітальний ремонт найкраще планувати за участю бригади професіоналів.

По-перше, їх більше, відповідно і робота буде виконана швидше, по-друге, навіть якщо ви і маєте необхідні навички, то ви може просто не знати яких -або тонкощів при проведенні тих чи інших робіт. Бригаду краще наймати професійну і укладати з нею офіційний договір, в якому треба передбачити все: терміни, якість, закупівлю, міру відповідальності, форс-мажорні обставини.

Якщо ви зробили все, як ми вам порадили, то навряд чи у вас виникнуть проблеми під час проведення ремонтних робіт і ваш ремонт ніколи не перетвориться в катастрофу або стихійне лихо.

Похожие страницы