​Ремонт спальних кімнат

12 декабря 2017

Косметичний ремонт в спальні 10 кв.

оздоблення стін, стель, підлог може практично кожен, хто володіє елементарними навичками малярних робіт. А ось капітальний ремонт краще довірити фахівцям, які зроблять все з урахуванням певних норм і правил.

Я розповім про те, чим привабливо оформлення інтер'єру спальні в одному кольорі, і як краще це реалізувати.

Стіни, штори, оббивка меблів, покривала, і килимове покриття це елементи спальні, складові її колірну гаму. Одноколірна спальня вийде шляхом підбору до цих елементів одного відтінку.

Блакитний колір це прохолода, чистота, свіжість.

Магазин алюминия предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товара по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

Це колір умиротворення, розслаблення і оптимізму. Спальня в блакитному кольорі здається просторіше - наче наповнена свіжим повітрям. Але є і мінуси такого рішення.

Блакитні стіни не будуть виглядати досить ефектними. Тому, дизайнери рекомендують поєднувати блакитний колір. Яскраві кольори можна поєднувати з блакитним, як акцент: на покривалах, подушках, шторах, килимках.

Виключно вдалим варіантом для кімнати відпочинку буде салатова спальня. Цей колір дуже оптимістичний. Він дружить з нейтральними кольорами, але не заперечує і проти яскравих кольорів в невеликій кількості. Лісову свіжість салатовой спальні посилять квіти, вміло підібрані до інтер'єру.

Фіолетова спальня.

Спальня фіолетова.

Відтінки фіолетового кольору: від сильних і пристрасних темних відтінків, до спокійних і розсудливих світлих тонів, мають у своєму розпорядженні до вдумливості і тиші, дають відчуття щастя. Від фіолетовою спальні буде віяти містикою, а в поєднанні з білим, рожевим і сірим кольорами, можна створити спокійну і інтимну атмосферу.

Любителям напівтемряви припаде до душі шоколадна спальня, в якій панує атмосфера таємничості і стильності. Ефектно виглядають комбінації шоколадного і бежевого кольорів, а з аксесуарів підвісні світильники і вбудовані софіти.

Одним з найпоширеніших варіантів коричневої спальні вважається установка коричневих меблів на тлі світлих стін. Має право на життя і англійський варіант: на тлі темно-коричневих стін - світлі меблі. У будь-якому випадку, коричневий колір спальні підходить для добре освітленій просторої кімнати. Якщо ж кімната невелика, краще застосувати кавові, бежеві, світло-коричневі відтінки.

Персиковий колір в спальні.

Спальня фото.

Персиковий колір це комбінація рожевого та жовтого кольорів. Він вважається кольором довіри, сприйнятливості і чуйності. М'яка енергетика персикового відтінку відновлює душевні сили, створює теплу і затишну атмосферу. Для спальні персиковий відтінок повинен бути солістом, хоча не виключається комбінація з рожевим, білим, бежевим і іншими квітами.

Трав'янисто-зелений колір спальні, так само як і салатовий, здатний зарядити енергією, заспокоїти, створити романтичний настрій. Прекрасно виглядає він в поєднанні з жовтим, коричневим і, звичайно ж, білим.

Життєрадісним, веселим і активним людям, безсумнівно, підійде жовта спальня.

Фото.

Такий колір приносить бадьорість і поліпшення самопочуття вранці. М'який жовтий колір це найоптимальніший варіант. Якщо вас все ж привертає яскравий відтінок, його краще комбінувати з пом'якшуючими акцентами.

Похожие страницы