​Ремонтні та будівельні роботи в Одесі

23 марта 2018

Компанія "Еліт Сервіс" займаємося ремонтом квартир, від косметичного до комплексного, так званого ремонту під ключ. Ми сформували сильну команду майстрів, яка може впоратися з будь-яким ремонтними та будівельними роботами в Одесі.

Наявність досвідчених фахівців, справжніх професіоналів, позбавить вас від усіх турбот, пов'язаних з ремонтом. У складі нашої бригади: електрики, тесля, штукатури-маляри, плиточники, паркетник і сантехнік.

Профессиональный ремонт квартир в одессе заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для обопільної зручності ми працюємо безпосередньо з клієнтом. Це дозволяє економити чималі кошти, які «годують» посередника, а й уникнути «зіпсованого телефону». У нашому випадку ви спілкуєтеся безпосередньо з фахівцем і якщо хочете щось змінити Вам не потрібно безліч узгоджень, досить сказати про це бригадиру.

Для початку співпраці вам досить визначитися зі зручним для Вас часом і викликати майстра, який врахує всі ваші побажання, складе докладну кошторисну вартість ремонту, а також надасть всі необхідні консультації щодо ремонту та оздоблювальних матеріалів.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції на ремонтні та будівельні роботи в Одесі, то ви можете ознайомиться з прайсом або зв'язатися по телефону.

Похожие страницы