​Способи кріплення деревяних конструкцій

7 июля 2018

Якщо комусь доводилося будувати будинок, то він знає, як виглядає будівельна ферма для даху. І він знає, як важко її закріпити. Робота дуже трудомістка і займає багато часу. Якщо одну виготовити, то це ще не так складно, а якщо потрібно багато однакових, то дуже складно витримати геометрію. Всі ферми можуть вийти різними, і при складанні виникнуть труднощі.

Вы можете приобрести харвестер амкодор 2551 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб цього уникнути, треба скористатися сучасними способами кріплення дерев'яних конструкцій. Перший: зробити конструкцію з металевих зубчастих пластин (МЗП). У цьому випадку значно знизиться вартість всієї конструкції, на її монтаж піде набагато менше часу. Виготовляються пластини з оцинкованого листа, за допомогою штампування, і подальшої нарізки.

Щоб надати потрібну геометрію конструкції, треба скористатися циркулярною пилкою і розпиляти дошки. Після, конструкція викладається на спеціальному столі і в місцях кріплення МЗП запресовується. Проектування таких конструкцій проводиться на комп'ютері, за допомогою спеціальної програми. Такий спосіб проектування має свої позитивні і негативні сторони.

Що стосується позитивних сторін, то в такому способі немає трудомістких операцій по створенню місць кріплень. Для того, щоб всі конструкції були виконані в необхідної геометрії, монтажний стіл треба виставити точно по першій. Роботи проводяться в приміщенні, тому погодні умови можна не враховувати. Подібні конструкції дуже економічні, їм можна надавати будь-яку форму. З'єднання МЗП міцні, перевершують сполуки за допомогою цвяхів або клею.

Крім того, щоб виготовити таку конструкцію, необхідна ідеально рівна поверхня з розмірами, які відповідають розмірам необхідних елементів. Так само потрібен спеціальний прес, який має форму скоби з гідростанцією. Щоб з'єднання володіли необхідною міцністю, треба використовувати спеціальне обладнання для запресовування.

Технологія МЗП, практично не застосовується в індивідуальному будівництві. Виготовлення конструкцій проводиться тільки в цехах, транспортуються спеціальним транспортом, що загрожує великими витратами. Для установки потрібен кран, а не кожен індивідуальний забудовник може дозволити собі найняти його найняти. Він постійно піддається серйозним навантаженням, і необхідно завжди закладати витрати на ремонт і обслуговування кранів. Тому цей спосіб використовується тільки при промисловому будівництві і великими будівельними фірмами.

Індивідуальному забудовнику вигідніше буде скористатися другим способом, який передбачає використання технології кріплення за допомогою шурупів. Це сталеві деталі, призначені для різних робіт, і відповідно з різними отворами, які виконані методом штампування. Ще серед цього кріпильного матеріалу є пластини і куточки, які можна застосовувати у відповідності з технічними рішеннями. Спеціальні елементи дозволять скріпити балки під необхідним кутом, встановити укоси, скріпити балки між собою або навіть кріпити дерев'яні балки на бетонну основу. Використання таких елементів набагато спрощує роботу.

Похожие страницы