Які квіти дарувати коханій дівчині?

4 апреля 2020

Більшість чоловіків, закохуючись, задаються питанням про те, які квіти подарувати дівчині, щоб висловити всю повноту своїх почуттів, уникаючи такого страшного визнання в любові на словах. Потрібно зауважити, що даремно деякі чоловіки вважають букет квітів пустощами і зайвою витратою грошей. Будь-яка дівчина, побачивши в руках кавалера квіти, стає добрішим і радіє цьому пахуча презенту, як дитина. Квіткова вітрина вендела пропонує до Вашої уваги найкрасивіші квіти за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Дарують квіти дівчатам з будь-якого приводу і без нього, особливо, якщо це цукерково-букетний період. Для презенту підходять навіть такі дати, як кілька днів або місяців з дня знайомства або першого поцілунку.

Особливі випадки - День святого Валентина, 8 березня або День народження. Але в будь-якому випадку головне - врахувати смакові переваги дівчини і правила флористики.

Основні правила при виборі квітів для дівчини

Ідеальний варіант - подарувати коханій дівчині саме ті квіти, які їй особливо подобаються. Дізнатися про переваги зовсім нескладно, досить завести розмову про квіти, і ваша дама серця обов'язково видасть всі свої переваги.

Чи не виконуйте стандартні канонам про те, що брюнетці потрібно дарувати світлі троянди, а блондинці темні! Це твердження не має під собою ніякої основи. Кожна дівчина - індивідуальність, смакові переваги якої ніяк не залежать від кольору волосся або очей.

Приділіть особливу увагу не тільки самої флорі, обов'язково подбайте про те, щоб упаковка і аксесуари букета відповідали тим почуттям, які ви хочете висловити. Дуже важливо, щоб хлопець не прагнув подарувати розкішний букет, не звертаючи уваги на вік одержувачки. Припустимо, для 16-річної особи було б дивним отримати в подарунок величезну корзину бордових троянд. Шикарно, ніхто не сперечатиметься, але недоречно. В даному випадку відмінно виглядатиме букетик конвалій або незабудок.

Скільки квітів має бути в букеті?

Вибираючи, які квіти подарувати дівчині, не забувайте про те, що не менш важливо, скільки рослин має бути в букеті. За традицією кількість їх обов'язково непарне. Решта - ваші фантазія і переваги. Це може бути символ будь-якої дати або її улюблене число.

Кожна цифра має власну символіку:

1 квітка говорить про те, що ця дівчина для хлопця - сенс усього його життя.

3 квітки - молода людина вважає, що відносини знаходяться в стадії розвитку і сподівається на більшу.

5 бутонів - негласне визнання в любові, поклоніння.

7 кольорів - хлопець пристрасно бажає, щоб ця дівчина була з ним завжди.

9 кольорів і більш - ви єдина і неповторна, найулюбленіша і зваблива.

Як би багато квітів не було в букеті, яким би чарівним він не виглядав, всі старання потемніють, якщо вручити його неправильно. Квіти для коханої дівчини подаються лівою рукою, а правою кавалер повинен тримати її за руку. Якщо букет значних розмірів, його можна тримати двома руками. І найголовніше - слова! Дівчина повинна не тільки бачити, а й чути, як ви її любите!

Похожие страницы