​Фарбувально-сушильні камери

11 сентября 2018

Їх друга назва - "фарбувально-сушильні камери". У конструкції теплогенератора передбачена режимна заслінка. В одному з її положень камера працює як окрасочная, в іншому - як сушильна. Привід заслінки - автоматичний. Управління здійснюється за допомогою універсального пульта. Дуже часто такі фарбувально-сушильні камери застосовуються для фарбування автомобілів на автосервісах. Купити фарбувально-сушильну камеру ви можете в нашій фірмі. Менеджери і виробництво компанії готові втілити всі ваші технічні та дизайнерські побажання. Детальніше про пристрій такої камери можна прочитати на сайті.

Качественная окрасочно сушильная камера купить по самой вігодной стоимости на сегодняшний день.

фарбувальні камери

На наш погляд, найбільш правильна назва для них - "фарбувальні камери". Вони призначені для нанесення лакофарбових покриттів. Серед основних особливостей таких виробів - максимальна температура не більше 35ºС і неможливість роботи в режимі рециркуляції повітря. У фарбувальних камерах виріб тільки фарбують. Потім воно повинно бути переміщено в іншу камеру, призначену для сушіння.

сушильні камери

Вони призначені виключно для сушіння лакофарбових покриттів. Також раді запропонувати сушильні камери для деревини за низькими цінами. Їх відмітною особливістю є можливість нагріву вироби до високої температури (в деяких випадках до 130 ºС). Такі камери в більшості випадків працюють в режимі 90% рециркуляції (лише незначна частина теплого повітря викидається назовні). Тим самим досягається значна економія на енергоносії. Камери для сушіння деревини відрізняються від лакофарбових великими розмірами і контролем вологості повітря. При надлишку вологи передбачена продувка камери свіжим повітрям.

Похожие страницы