​Кілька важливих нюансів при наклеюванні бамбукових шпалер

26 февраля 2019

Незважаючи на те, що процес наклеювання шпалер досить простий, існує кілька нюансів, які допоможуть зробити роботу якісно.

Кредит с плохой кредитной историей Вы можете оформить на сайте moneyveo.ua на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Оформлення кутів. Коли мова йде про внутрішні кути, то тут все залежить від кривизни стін. Якщо в приміщенні стіни рівні, то шпалери підганяються впритул один до одного. Якщо ж кути криві, то потрібно використовувати накладки. Виготовляють їх з двох окремих смуг шпалер, а потім складають і вклеюють в кут. За таким же принципом роблять і зовнішні кути, тільки рейки складають в іншу сторону.

Ще один важливий момент - це так звана кліматична підготовка рулонів шпалер. Для цього за пару днів до виконання робіт шпалери розкладають в приміщенні, щоб вони набралися необхідної вологості.

Якщо дотримуватися всіх правил і тонкощі роботи з бамбуковими шпалерами, то навіть у людини, що не володіє певними навичками, не виникне ніяких проблем. Тому можна сміливо наклеювати шпалери самостійно, що істотно заощадить гроші на ремонті.

Похожие страницы