Душовий куточок: плюси і тонкощі вибору

7 октября 2017

Душовий куточок - аналог кабінки, що відрізняється ще меншими габаритами. Подібне рішення ідеально підходить для приміщень, обмежених в просторі або суміщених з туалетом. Основна відмінність куточка полягає у відсутності герметичності. Конструкція кріпиться до стін ванної. Останні обов'язково повинні бути оброблені кахлем, інакше від постійної вологості можуть утворитися грибки і цвіль. Також важливо, щоб стіни були рівними.

Ключові переваги установки душового куточка

Даний вид сантехніки має масу достоїнств. Сюди можна віднести наступне:

економія простору в приміщенні;

вельми доступна вартість;

високий рівень надійності і довговічність;

можливість монтажу в кімнатах, де є ванна;

простота в експлуатації та догляді;

мінімальні тимчасові витрати при наявності грамотно оснащеної зливної системи;

можливість заміни окремих компонентів.

Особливості вибору душового куточка

Представлені сьогодні на ринку сантехнічні конструкції, класифікуються по конфігурації і глибині піддона. Деякі моделі взагалі не передбачають наявність останнього. Вибирати душовою куточок слід виходячи з фінансових можливостей, особистих переваг і особливостей ванної кімнати.

Отже, форма піддону може бути геометричної або фантазійної форми, а глибина - від кількох сантиметрів, до півметра. Кабіна з високими бортиками може бути використана, як сидяча ванна. Моделі з низькими бортами - оптимальний варіант для людей, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Щодо розмірів, то вони є стандартними. Найменші кабінки можуть бути незручними, якщо хтось із членів сім'ї має об'ємні габарити. Тому, якщо простір, дозволяє краще купувати моделі середнього або великого розміру.

Матеріал виготовлення піддону також може бути різним - акрил, чавун, кераміка. Всі перераховані види сировини мають свої переваги і недоліки. Акрилові піддони мають найбільший попит. Вони мають відносно невелику вагу, прості в догляді, швидко прогріваються. Єдина вада акрилу - це чутливість до сильних ударів. Чавун найбільш міцний. Його недоліки - величезну вагу і розтріскування емалі. Незалежно від матеріалу виготовлення, при виборі піддону варто звернути увагу на наявність рельєфних борозен. Вони запобігають ковзанню.

Похожие страницы