​Недооцінена важливість фундаменту

8 ноября 2017

Слово «фундамент» відразу асоціюється у нас з міцністю, надійність, стабільність. В принципі, слово саме говорить про своє сенсі. Ще в давні часи важливість фундаменту оцінювали дуже високо. По суті, це - стрижень, на якому тримається весь будинок. Якщо покопатися в історичних фактах, наприклад, знайти який-небудь будівельний акт XVIII століття, то можна виявити інформацію, яка має на увазі, що при будівництві будинку на фундамент не потрібно жаліти ні коштів, ні праці.

Вы можете купить капельный полив по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Те, що фундамент - важлива частина будь-якої будівлі, оскаржувати навряд чи хтось буде. У цьому легко переконатися. Варто просто поглянути на проблеми, до яких призведе неякісний фундамент, наприклад:

Тріщини. Причин цьому може бути багато: чи не монолітна конструкція, а роздільні бетонні блоки, або ж цементний розчин поганої якості.

Осадка фундаменту і самої будівлі. Причиною може бути неправильна глибина фундаменту, якщо розрахунки проводив неграмотний фахівець, то проблеми гарантовані.

Деформація конструкції будівлі. Знову-таки, через нерівномірне навантаження на фундамент. На одну сторону більше, на іншу менше, і все, - будівля непридатне для експлуатації.

Дефект будівельного об'єкта через збільшену навантаження на фундамент. Особливо, якщо ви запланували будівлю в декілька поверхів і вже на етапі побудови першого поверху помітили дефект, тоді усунення цієї помилки обійдеться вам в кругленьку суму.

Завал будови. Такий варіант теж можливий, якщо фундамент не буде виконаний, як треба. А до яких наслідків це може призвести, ви і самі знаєте.

Тепер вже точно стало ясно, що недооцінювати роль фундаменту не можна, а економити на його будівництві просто заборонено. Це основа будівлі, і вона повинна бути надійною.

Види фундаменту і який краще

Сьогодні існує багато видів фундаменту, і сказати однозначно, який краще не можна. Кожен вид має свої переваги і недоліки. наприклад:

Стрічковий фундамент. Найчастіше такий вид фундаменту використовується для масивних будівель великих розмірів з бетонними або кам'яними стінами.

Стовпчастий фундамент. Він обійдеться вам дешевше, ніж стрічковий, і вам не потрібно буде замовляти послуги з гідроізоляції. Зрозуміло, такий фундамент призначається для легких будівель.

Фундамент палі. Створюється він за допомогою паль, кожна з яких витримує 5 і більше тонн. Ефективно застосовується в великогабаритний будівництві.

Плитний фундамент. Це монолітна плита, яка розташована по всій площі фундаменту. Відразу варто відзначити, що це один з найбільш витратних і трудомістких фундаментів. Підходить для багатоповерхового будівництва будинків в Херсоні.

Плаваючий фундамент. Створюється на пучинистих грунту і низьким шаром до води. Незважаючи на те, що такий фундамент дуже простий, він ідеально захищає будівлю від деформації. Призначений для легких конструкцій.

Серед цих видів фундаменту і багатьох інших виділити найгірший і найкращий неможливо. Поганим може бути будь-який фундамент, якщо його роблять нефахівці та з низькоякісних будматеріалів. Тому доручайте це справа тільки кращих фахівців в цій сфері і не економте на будматеріалах.

Похожие страницы