Як вибрати теплоізоляційний матеріал для каналізаційних труб в приватному будинку?

8 октября 2017

Облаштування приватного будинку давно увійшло в норму у сучасного обивателя, тому наявність каналізаційної системи в принципі не є предметом розкоші. Багато приватники вже давно забули, що значить - мати «зручності» на уліце.Многое залежить від кліматичних умов, в яких Ви живете.

Якщо не передбачити заздалегідь проблему з низькою температурою, але в період затяжних холодів можна залишити всіх домочадців без можливості користуватися каналізацією через замерзання каналізаційних труб.

Щоб уникнути виникнення складної ситуації в зимовий період, прийнято утеплювати каналізаційні труби.

Найпростіший варіант утеплення полягає в укутуванні труб дешевими теплоізоляційними матеріалами. Це можна робити самостійно, не звертаючись за допомогою до спеціальних працівникам.

Профессиональное производство теплиц из стекла по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

Є дуже багато видів теплоізоляційного матеріалу, з ним і необхідно визначитися в першу чергу. Ось лише кілька найменувань теплоізоляційного матеріалу, що не потребує особливих затрат:

Всім відома скловата. Цей матеріал давно застосовують для утеплення труб зонах, де переважає суворий зимовий клімат. Скловолокно має невисоку ціну, але крім цього у цього утеплювача є і недоліки. Скловата вбирає вологу і після цього сильно ущільнюється.

В якості теплоізолюючого матеріалу можна використовувати спінений поліетилен. Його часто використовують для утеплення зовнішніх труб, в тій місцевості, де властиві теплі зими. Спінений поліетилен відноситься до довговічним матеріалами, він служить порядком 25-ти років. Йому не страшна волога, цей матеріал не гниє і його легко монтувати самостійно. У продаж випускають цей матеріал у вигляді рукавів, які легко одягаються на труби, або полотна, їм трубу обмотують.

Керамзит вважається найдешевшим матеріалом для теплоізоляції. Він ідеально заповнює все порожній простір між трубою і траншеєю, якщо каналізаційна труба знаходиться в грунті.

Пінопласт є дуже хорошим теплоізоляційним матеріалом. Їм утеплюються різних розмірів і діаметрів, незалежно від грунту, по якому проходить каналізація. Пінопласт легко кріпиться на трубах в місцях вигинів за допомогою спеціальних «шип-паз» замків.

Це лише деякі з теплоізоляційних матеріалів, які можна придбати за доступною ціною і монтувати на каналізаційні труби самостійно і без використання спеціальної техніки.

Похожие страницы