Дерматоскопія

23 марта 2017


Дерматоскопія - це інструментальне дослідження шкіри за допомогою спеціального приладу дерматоскопи.

Дерматоскоп по суті - маленький ручний мікроскоп. Його використовують в цілях обстеження шкіри без операційного втручання. А саме для дослідження поразок і пігментованих змін шкіри, наприклад, для розпізнавання злоякісних меланом шляхом мікроскопії в падаючому світлі (епілюмінесцірующая мікроскопія). За допомогою дерматоскопія можна виявити на ранніх стадіях ознаки, специфічні для злоякісної пухлини, але які не видно неозброєним оком. Дана методика є додатковим методом обстеження перед проведенням гістологічного аналізу тканин.

Професійна дерматоскопія по найкращій вартості на сьогоднішній день.


Дерматоскопія шкіри

В ході дерматоскопія доктор завдає на досліджувану ділянку шкіри спеціальний гель, щоб запобігти відображення від поверхні шкіри, перешкоди рельєфу шкіри стають невидимими, в результаті чого розпізнається тільки чиста дисхромия шкіри (зміна кольору).
Після того, як гель завдано на шкіру, включається освітлення, і доктор м'яко прикладає дерматоскоп контактним склом до ділянки шкіри. Дерматолог бачить рівномірне інтенсивне висвітлення ділянки шкіри з великим зображенням місця дослідження (Ø 25 мм). Контактна скло з маркуванням шкали (мм) призначене для вимірювання пігментованих змін шкіри. Якщо ураження шкіри мають опуклу або чутливу до дотиків структуру, дерматоскоп застосовують без контактного скла.

В ході дерматоскопія лікар-дерматолог оцінює шкірне новоутворення по ряду параметрів, таких як симетрія-асиметрія, розміри новоутворення, чіткість країв (границь), однорідність кольору, відтінок і ін.

Похожие страницы