​Монтаж і очищення каналізаційної системи

9 апреля 2018

Ще в школі всі ми дізналися, щ

о каналізаційні системи існують з давніх часів. Першими з'явилися стоки з керамічних труб в Стародавній Греції. Вода з них поставлялася на поля або в спеціальні стічні ями, які перебували під землею. Уже тоді виникало питання очищення каналізації та стічних вод.

Це був досить складний процес, який відбувався досить рідко. Зараз вимоги до частоти і якості чистки зросла, тому виникло і багато способів робити це.

Вы можете купить качественные именные халаты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

очищення каналізації 

У наш час каналізаційні системи більш складні, проте способи їх чистки стали набагато простіше. Звичайно, багато що залежить і від технічної сторони питання: на озброєнні сучасного працівника є маса спеціальної техніки і пристосувань.

Способів очищення стоків досить багато, тому, перш ніж здійснювати монтаж каналізації, потрібно продумати, як саме ви будете її очищати. Найбільш простими і доступними методами очищення труб є:

гідродинамічна промивка;

механічна;

хімічний метод;

термічна.

гідродинамічна промивка

Гідродинамічна промивка добре підходить для очищення важкодоступних місць. При виконанні цієї подаються струмені води під величезним тиском, які змивають все на своєму шляху. Гідродинамічна промивка універсальна, підходить під монтаж каналізаційної системи будь-якого типу, сприяє продовженню терміну служби труб.

механічне очищення

Механічне очищення проводиться за допомогою гнучкого шланга зі спеціальним наконечником на ньому. Такий спосіб придатний для великого засмічення, яке потрібно проштовхнути. Іноді монтаж зовнішньої каналізації зроблений таким чином, що не дозволяє зробити механічну чистку.

хімічний метод

Хімічний метод чистки каналізації дозволяє позбавити труби від всіх видів забруднень, крім каменів і інших великих предметів, які не можна розчинити. Відбувається така чистка шляхом вливання в каналізаційний стік спеціального розчину. Він допомагає позбутися від:

жирових відкладень;

дрібного сміття;

нашарувань вапняку;

вовни і волосся;

бруду.

Для такого методу очищення підходить будь-яке проектування очисної каналізації.

термічна очищення

Термічна чистка за принципом дії дуже схожа з гідродинамічним методом, лише з тією різницею, що вода подається дуже гаряча (до ста шістдесяти градусів). Цей спосіб дуже ефективний, але не підходить для пластикових труб.

Всі вищеописані методи придатні лише для тих видів стоків, де проектування очисних споруд виконано за всіма вимогами. В іншому випадку очищення може виявитися неефективною або навіть привести до поломки каналізаційного стоку.

Похожие страницы