Зіговочні верстати

18 июля 2018

Зіговочні верстати - це обладнання, необхідне при виробництві покрівлі, повітропроводів, різних елементів вентиляційних систем, наприклад, відводів. Вони також підійдуть для обробки жерсті, алюмінію, дроту. Сфера застосування широка, можуть використовуватися від авторемонту до стикування труб. Зіговочна машина виконує деформацію листового металу, а точніше - обробку і гофрування країв виробів, формування різних типів кромки, закачування фальців і т. Д.

Види Зіговочна машин

Зигмашины делятся на устройства с ручным и электрическим приводом. Они предназначаются для того, чтобы деформировать листы металла по краям заготовок.

Найбільш просту конструкцію має ручна зиговочна машина. Наводиться вона в рух за допомогою спеціальної ручки, а заготовка, яку необхідно обробити, затискається між двома роликами: верхній притискається за допомогою спеціально призначеного для цього важеля. Однією рукою потрібно постійно обертати ручку, а другий - притримувати заготовку, тому настільний ручне обладнання краще прикріплювати до верстата. Техніку з ручним приводом використовують в місцях, куди не проведено електромережу. Призначена вона для роботи з металом, товщина якого не перевищує 1,2 мм.

Електричний верстат зручний: управління здійснюється за допомогою педалі, з'єднаної з приводом, і руки людини залишаються вільними. Тому з керуванням відмінно впорається одна людина, що значно підвищує продуктивність праці. Можна обробляти метал товщиною до 4 мм.

Машини з гідравлічним приводом купуються для виробництв з великим обсягом робіт. Управляються вони за допомогою пульта або педалі, а верхній ролик опускається за допомогою гідроциліндра. Можуть обробляти заготовки з металу товщиною до 4 мм.

Головні характеристики

Max товщина листового металу - на цей показник варто в першу чергу звертати увагу. Він визначає максимальне значення товщини заготовки, яку можна обробити.

Max виліт консолі - на цьому максимальній відстані від краю деталі можна здійснити Зіговка.

Матеріал обробки - свідчить про те, з заготовками з якого металу можна працювати на кожній конкретній моделі обладнання.

Похожие страницы