Вбудовані сейфи

24 октября 2017

Величезною популярністю серед сейфів користуються вбудовані моделі, призначені для установки в спеціальну стінну нішу. Найчастіше їх можна побачити в приватних котеджах, квартирах, готелях. Головною їхньою гідністю є малогабаритність, а разом з нею непомітність.

Хоча абсолютно надійних і Зломостійкі сейфи досі не існує, моделі, призначені для вбудовування в стіну, можна по праву назвати одними з найбезпечніших: крім замку надійність забезпечується їх скритністю і неможливістю винести з приміщення.

характерні особливості

У більшості випадків під сейф вибудовують спеціальну нішу в стіні. Далі встановлюють на спеціальні розпірки, вирівнюють за рівнем і з усіх боків бетонують армованим бетоном. Все це забезпечує безпеку і довговічність конструкції.

Всі вбудовані сейфи мають загальні характеристики конструкції:

Тонкі бічні і задні стінки (до 2 мм). Надійність бічних і задньої частин сейфа забезпечується навколишнього з усіх боків стіною, а також правильною установкою.

Потужна дверцята. Товщина передньої двері в недорогих моделях зазвичай становить 6 мм, в надійних сейфах - 10 мм. Відповідно товщиною дверцята збільшується надійність сейфа, а також і його вартість.

Єдиний замок. Здебільшого сейфи призначені для домашнього використання, тому не потребують оснащенні декількома замками.

Основноя особливість вбудовуваних сейфів - це маскування, їх можна встановити за картиною, в будь-якому рельєфі стіни, за дверцятами шафи. І завдяки цьому вимальовується ще одне завидне перевага вбудованих моделей - перед тим, як відкрити сейф, зловмисникам доведеться його спочатку знайти.

Головні переваги

І в офісному приміщенні, і вдома багатьом доводиться зберігати важливу документацію, цінні папери та готівку, коштовності. І навіть якщо їх кількість невелика, їх втрата може коштувати власнику часу, грошей, маси даремно витрачених нервів. Саме тому багато хто хоче купити сейф і оснастити свій робочий простір або будинок надійним сейфом, який збереже в безпеки все своє вміст.

Вибір багатьох сьогодні падає на вбудовані моделі завдяки їх невидимості для сторонніх очей, універсальності і зручності експлуатації.

А крім того, навіть самі звичайні вбудовані в стіну моделі здатні захистити свій вміст не тільки від зловмисників, але і від пожежі.

Похожие страницы