Плитка для ванної Kerama Marazzi


Kerama Marazzi - провідна російська фабрика по виробництву керамічної плитки і керамограніта. Компанія є дочірнім підприємством італійського концерну Marazzi, який займає одне з лідируючих місць в Італії і країнах ЄС за обсягами виробництва якісної керамічної плитки.

Фабрика Керама Марацці була відкрита в м Орел в 1988 році. Продукція цієї марки розрахована на споживачів країн СНД і Східної Європи. Плитка виготовляється за італійською технологією на сучасному італійському обладнанні. Якість продукції і доступні ціни привернуло широке коло шанувальників плитки Kerama Marazzi.
Дизайн ванної кімнати з плиткою Kerama Marazzi

Сегодня, благодаря отличному качеству, лидером по производству керамической плитки является компания Kerama Marazzi Украина и этого удалось достичь, в том числе благодаря продажам керамического гранита и плитки по доступным ценам.

 
Плитка для ванною грає ключову роль в створенні красивого сучасного інтер'єру. З плиткою Kerama Marazzi ви знайдете свій унікальний стиль: традиційна класика, яскравий модерн, сучасний хай-тек, неповторна етніка.


Хочете японський стиль - вибирайте колекції Акваторія, Бамбук, Чайний будиночок. Строгий англійський стиль - колекції Бейкер-Стріт, Гайд-Парк ... Італійський стиль в колекціях Рим, Неаполь, Палермо. Примітно, що всі колекції об'єднані в цілі групи за ознакою спільності стилю і дизайну. Наприклад, в рамках групи «Індійська колекція» представлені серії Джуннар, Аджанта, Свято фарб, Рожеве місто, Махараджа, Агатті і інші. Всі ці колекції відрізняються розкішним індійським колоритом з традиційно яскравими колірними рішеннями і східними візерунками. «Римська колекція» включає в себе кілька серій в сонячному середземноморському і вишуканому античному стилі: Фраскаті, Лаціо, Травертин, Вілла Боргезе, Феліче, Аурелія і інші.

Створювати свій неповторний інтер'єр з плиткою Kerama Marazzi!

Похожие страницы