Знамениті виробники плитки - у кожного свої переваги


У нашій країні керамічна плитка виробляється і застосовується в будівництві дуже давно. Попит на неї був завжди, але в даний час він незмірно збільшився. «Виною» цьому - спільні грандіозні проекти італійських і російських підприємств, результатом яких стали тепер вже відомі в багатьох країнах заводи Italon, Kerama Marazzi, Estima. Вони стали випускати плитку з відмінною якістю, підтримуючи оптимальний для покупців баланс в ціновій політиці завдяки низьким транспортним витратам.

Але поки що ніхто в світі не може зрівнятися з законодавцями моди в світі плитки - Італією та Іспанією. Чудові колекції керамічної плитки і керамограніта європейських компаній ми представляємо вам в нашому об'ємному каталозі: Rocersa, Porcelanosa, Peronda, Azulev, Azahar, Argenta, Azteca, Fanal, Ceracasa, Colorker, FAP Ceramiche, Acif і багато інших.

Це справжні художні шедеври по дизайну і стилю - ефектні і яскраві, вишукані і ніжні. Вони з дивовижною точністю відтворюють текстуру дерева і мармуру, тканин, шкіри, шпалер, хутра. І разом з тим, абсолютно не суперечать нашому уявленню про незвичайну практичності.

Допомагаючи втілити в реальність ваші плани по створенню інтер'єру будинку, квартири, котеджу, наш магазин mirplitki.ru поставляє колекції відомих виробників у всьому різноманітті кольорів і матеріалів. Ми даємо вам можливість присвятити вихідні дні відпочинку, не здійснюючи утомливих поїздок по магазинах, а також заощадити кошти, оскільки працюємо з багатьма постачальниками без посередників і надаємо знижки.

Оформляйте замовлення, і ми перетворимо для вас покупку керамічної плитки на справжнє задоволення! Зручність, простота і надійність - наше кредо, і вам варто переконатися в цьому!

Похожие страницы