Як ​отримати довідку про відсутність судимості

18 декабря 2018

Отримати довідку про відсутність судимості можна самостійно в Інформаційно-аналітичних центрах при МВС, ГУВС і УВС України. Але якщо такої можливості немає або просто не вистачає часу на копітку збір паперів і ходіння по інстанціях, то можна діяти через довірену особу, в тому числі і звернутися в посередницькі організації. Для того щоб уникнути бюрократичних процедур, досить оформити доручення, що дає право отримання довідки про несудимість третій особі, головне дотримуватися встановленого зразка.

ЮСТ групп поможет Вам оформить справку о несудимости в короткий срок и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Це особливо зручно для тих, хто проживає за кордоном, адже самостійне звернення до консульської установи чи дипломатичного представництва України із запитом на отримання довідки розтягується майже на 6 місяців. А через довірену особу в Росії процедура отримання довідки може зайняти трохи більше місяця. Правда, для доручення теж потрібно завірення апостилем.

Якщо всі нюанси оформлення документів будуть враховані, то і отримання довідки не буде ускладнене додатковими бюрократичною тяганиною. При цьому посередницькі організації можуть не тільки отримати довідку, але і зайнятися її подальшою легалізацією, проставляючи як звичайний, так і терміновий апостиль, і ця послуга дуже популярна

Але в зв'язку з почастішанням випадків отримання через посередників підроблених довідок, слід бути дуже обережними при виборі компанії, до якої звернутися, в першу чергу звертаючи увагу на досвід і репутацію в ділових колах, а не на приємні ціни і привабливі пропозиції.

Оформлення заявок відбувається на бланках суворої звітності, відбувається візування виконавцями і надання керівникам ІЦ МВС Києва та області для підписання. Після затвердження довідки, вона затверджується гербовою печаткою.

При підтвердженні відсутності судимості оформляються довідки на бланку А серії, при існуванні непогашеної або не знятої судимості - на бланку Б серії.

Прочитати про закриття ІП можна тут.

Якщо існує необхідність у наданні довідки про несудимість за межами країни, необхідно пройти процедуру легалізації апостилем. 

Співробітники нашої компанії готові допомогти вам в отриманні даного документа. Ми замовляємо і забираємо вже готову довідку згідно нотаріально посвідченої довіреності.

Більш детальну інформацію, а також вартість послуг можна дізнатися з прайс-листа. Між клієнтом і компанією, в обов'язковому порядку укладається договір про надання юридичних послуг. Порядок оплати здійснюється повною передоплатою, також можливі індивідуальні варіанти. Здійснити оплату можна або в касі підприємства, або за безготівковим розрахунком.

Похожие страницы