​Як приготувати будівельний розчин

6 июня 2018

Будь-яке зведення конструкції не відбувається без використання будівельного розчину. Його застосовують для фундаменту, вимощення, цегляної кладки і т.д. Сам розчин за своєю вартістю може мати 15% від всієї вартості всього будинку. Як правило, найбільш популярне поєднання - бетон і розчин.

Як правило, сам будівельний розчин готується з декількох складових, тому, щоб отримати якісний розчин, слід простежити за підбором складу, приготуванням і укладанні розчину і бетону. Всупереч обивательському думку, бетон і розчин вимагають догляду, після того як їх поклали.

Запчасти для спецтехники Denyo купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед тим, як готувати розчин, слід визначитися з його складом, а також для початку просіяти пісок. Наприклад, якщо розчин готується для штукатурки, то пісок повинен мрячити через сито, осередки якого повинні бути 5х5 мм. Для приготування розчинів використовують будь-які цілі ємності, а щоб вміст можна було б перемішувати без праці, ємність можна підняти на 30-50 см. У крайніх випадках, замішувати розчин можна в тільки що зроблений дерев'яний ящик з дощок товщиною не менше 25 мм. Розчин перелопачується з обох сторін. Особливу увагу слід приділяти кутах, в яких часто залишаються переміщених складові.

Вапняні суміші і з глини готуються відразу, а для розчину з цементу спочатку готують суху суміш, потім додають воду і все перемішують.

У разі приготування вапняного розчину, отримане тісто розбавляється водою до консистенції сметани. Туди ж додають невелику кількості піску і все знову перемішується.

Як правило, приготування будівельного розчину вручну важка праця, куди легше скористатися спеціальною будівельною дорожньої технікою - бетонозмішувачами і бетононасосами. Крім цього, якість отриманого розчину від змішувача буде вище, ніж приготовленого вручну.

Розчини з глини мають свою технологію приготування. Для цього потрібно за добу залити глину водою, а її кількість повинна бути таким, щоб після перемішування вийшла «сметана». Отриману рідину слід процідити, а потім в неї додасть просіяний пісок. Від якості глини залежить кількість доданого в неї піску, зазвичай на 2-4 частини піску беруть одну частину глини.

Похожие страницы