Як же вибрати ортопедичну подушку?

31 марта 2017

Приблизно третина життя людина проводить уві сні, тому для повноцінного відпочинку дуже важливо забезпечити тілу комфорт. Саме для комфортного і повноцінного сну прекрасно підходять ортопедичні подушки: завдяки своїй спеціальній формі і наповнювача, вони ефективно знімають навантаження з шийного відділу хребта і розслаблюють м'язи спини і шиї.

Ортопедичні подушки відмінно підходять для профілактики захворювань шиї, формування та підтримки правильного вигину шийного відділу хребта, а також в період реабілітації після травм шиї, при підвищеному тонусі м'язів верхньої частини спини, в разі нестабільності хребців шийного відділу і при наявності ознак остеохондрозу.

Особливо важливо використовувати анатомічну подушку для дітей, адже їх хребет активно розвивається. Дитяча ортопедична подушка прекрасно підходить для м'якої підтримки голови і шиї дитини і формування та підтримки правильної постави.

Качественная подушка ортопедическая купить по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Класична ортопедична подушка з різних сторін має валики різної висоти. Найчастіше подушки випускаються в декількох розмірах, в тому числі дитячі моделі, а також з ефектом пам'яті і без такого.

Для звичайного сну підійде класична модель подушки. Ціна такої ортопедичної подушки залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена і країни виробництва. Наприклад, подушка з пам'яттю виготовляється з сучасного високотехнологічного матеріалу - пінополіуретану. Така подушка фіксує «вм'ятини» від голови і шиї власника і як би запам'ятовує їх. Після чого цей ефект пам'яті забезпечує ще більший комфорт.

У подорож розумно купити ортопедичну подушку-комір. Вона забезпечує комфорт і підтримку голови та шиї під час тривалих поїздок і перельотів. Також вона знижує вібраційний вплив від руху транспорту і ефективно попереджає виникнення головного болю, викликаних м'язової стомлюваністю.

Перед тим, як купити ортопедичну подушку краще спробувати на ній полежати і оцінити свої відчуття. Саме такий вибір буде найбільш правильним!

Похожие страницы