​Матеріал для підлогового покриття різних кімнат

6 октября 2017

Одін з етапів ремонту квартири це підлогове покриття. Якісна робота можливо тільки в тому випадку, якщо підлогове покриття вибрано правильно. Кількість підлогових покриттів настільки велике, що можна заплутатися і вибрати не те, що потрібно. Що б такого не трапилося, потрібно вибрати час і вивчити пропонований асортимент, при цьому визначивши всі сильні і слабкі сторони кожного варіанта. В основному матеріал для підлоги вибирають за зовнішнім виглядом і в поєднанні з інтер'єром кімнати. Не зайвим буде і врахувати інші властивості пропонованого матеріалу.

«Лисовый квартал» и «Крона Парк»: настоящее и будущее недвижимости в пригороде Киева – городе Бровары, купив квартиру в одном из них Вы гарантированно получите жилье своей мечты.

Ще зовсім недавно паркет вважався мало не ексклюзивним покриттям підлоги, і його міг дозволити собі далеко не кожен. Але з плином часу його витіснили такі матеріали як лінолеум, ламінат, керамічна або гранітна плитка, наливні підлоги.

Коли справа доходить до підбору покриття в одну з кімнат, слід чітко розуміти що буде вимагатися від отриманого статі. Наприклад, якщо це кухня, ванна або передпокій то найкращим варіантом буде керамічна плитка. Цей матеріал вологостійкий і не боїться перепадів температур. Краще застосовувати плитку з малюнком, а не гладку, це додасть кімнатах естетичний вигляд і дозволить уникнути ковзання.

Замість керамічної плитки можливе застосування керамограніта (ось посилання). Від плитки він відрізняється технологією виробництва. Керамограніт пофарбований на відміну від плитки на всю глибину. У приміщеннях, де проходять багато людей він буде кращим варіантом, так як має підвищену зносостійкість. Також як і плитку, матеріал виробляють з різним малюнком поверхні. Його можна використовувати в таких приміщеннях як кухня, ванна або передпокій.

Порівнюючи ціну одного квадратного метра покриття для підлоги, а також вологостійкість, зносостійкість і довговічність представлених матеріалів знаходимо ламінат. Він також гарний, як і паркет, крім цього укладається набагато легше ніж він. Також влагостоек і зносостійкий як плитка або керамограніт. Коли ламінат якісно покладений відрізнити його від паркету, плитки або лінолеуму можна тільки опустившись на підлогу і доторкнувшись рукою. При виборі ламінату, основну увагу слід звертати на його якості, це в першу чергу вологостійкість. Недорогий ламінат може бути неналежної якості і легко пожолобиться від вологи. Хороший матеріал в свою чергу прослужить довго, а пошкоджену ділянку легко замінити.

Деякий час назад, в радянському минулому активно використовувався лінолеум, як підлогове покриття. Навіть з огляду на те що багато видів лінолеуму відрізняються низькою якістю його можна зустріти в сучасних квартирах. Слід розрізняти лінолеум натуральний до складу, якого входить пробка, джутова тканина, смола і штучний на основі полімерів. У першому випадку таке покриття не дряпається і не боїться бруду, ідеально підходить людям, хворим на алергію. Натуральний лінолеум дорожче штучного і вимагає до себе більш уваги, іноді потрібно застосовувати засоби спеціально для нього призначені.

Зовсім недавно на ринку з'явився такий матеріал як вінілова плитка. Термін її служби визначається мінімум п'ятдесятьма роками. Різноманіття фактури і кольорів дозволяє підібрати те що потрібно. Матеріал практично стійкий до перепадів температури і механічних пошкоджень. Багато видів плитки мають антибактеріальні властивості. Догляд за вінілової плиткою досить простий і зводиться до очищення від пилу і бруду.

При укладанні такої плитки в якості підлогового покриття, основна вимога, це ідеально рівну основу. Після підготовки підстави монтаж плитки здійснюється дуже просто. Одним з недоліків вінілової плитки можна вважати, що при пошкодженні доведеться міняти частину підлогового покриття.

Як видно вибір підлогових покриттів досить широкий і залежить від стану гаманця покупця і особистих переваг.

Похожие страницы